Google Browser Sync končí

Oblíbené rozšíření od Google určené pro webový prohlížeč Firefox končí. Google Browser Sync automaticky zálohoval veškerá nastavení Firefoxu, včetně přístupových hesel. Stačilo jej nastavit a o nic dalšího nebylo třeba se starat.
reklama

Zdá se, že pro Google nebyl vývoj tohoto modulu nijak významný, nebo´t pro něj vyčlenil minimum vývojářů. Google Browser Sync tak nebude aktualizován pro Firefox 3 a současná verze bude podporována pouze do konce roku 2008.

Pokud hledáte kvalitní náhradu, zkuste si nainstalovat rozšíření Foxmarks. Pro vytváření kompletní zálohy nicméně doporučuji FEBE, viz článek Firefox a zálohování dat.

Zdroj: Google Operating System

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

no tak to je skvelé, nainštaloval som si to po Vašom článku tu na maxiorlovi a ono to teraz končí, zákon schválnosti funguje...no nič, tak či onak používam mozbackup, aj keď GBS bol pohodlnejší...

Profile picture for user Jan Polzer

No, otevřené zdrojáky ještě nezaručují úspěch. Navíc si dlouho rozmyšlím, které firma svěřím k ukládání data s hesly a podobně. Google jsem věřil.
Na Rootu píšou, že Weave lze provozovat oproti úložišti na vlastním serveru, což je docela zajímavé. Akorát mě trošku vadí, že se k tomu nemůžu dostat. Prý "We've reached our account limit, and have stopped accepting any new registrations for at least a few days."

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru