Google a Bing opět s většími podíly

Pokud jde o podíly vyhledávacích enginů za poslední dobu, tak potěšeni posledními výsledky zřejmě budou především příznivci služeb Google a Microsoft Bing, jež si obě polepšily na úkor Yahoo.
reklama

Dle tržní analýzy provedené společností comScore Inc. si mezi letošním zářím a říjnem polepšila jak služba Google, tak i Microsoft Bing. Navýšení to sice nebylo nikterak dramatického rázu, nicméně změna k lepšímu to je na každý pád. Ale podívejme se na konkrétní čísla...

Podíl Microsoft Bing se vyhoupl z 9,4 % na aktuálních 9,9 %. Za stejné období se Google vyšplhal z 64,9 % na rovných 65,4 %. Pokud bychom srovnali meziroční údaje, pak si Google polepšil oproti stejnému období z minulého roku o cca +17,4 %. Yahoo sice stále zůstává na druhé pozici mezi Microsoft Bing a Google, ovšem jeho podíl klesl ze zářijových 18,8 % na říjnových 18,0 %.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru