Google Android OS již podporuje přes 20 000 aplikací

Ačkoliv si Google co do počtu aplikací nevede natolik skvěle jako Apple, přece jen je to pořád lepší, nežli jeho další konkurent – Palm s webOS.
reklama

A jaká jsou konkrétní čísla? Apple nedávno oslavil 100 000 aplikací, což je pěkné, ovšem počet kvalitu nedělá, že ano. Pak tu máme Palm a jeho webOS, ten se momentálně pohybuje kolem pouhých 650 aplikací. No a zlatým středem je právě Google Android OS s 20 000 aplikacemi.

Ze zmíněných dvaceti tisíc dostupných aplikací je 62,2 % zdarma a 37,8 % placených. Google Android OS každopádně získává výraznou hybnost – za posledních 5 měsíců počet aplikací zdvojnásobil. I analýzy třetích stran se shodují, že z Google Android OS bude v nejbližším roce stále větší konkurent Apple.

Zdroj: Internetnews.com

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru