Google aktualizoval funkce Gmailu

Není žádným tajemstvím, že služba Gmail je pro firmu Google jednou z nejdůležitějších hned po samotném vyhledávání. Je proto jen pochopitelné, že do ní společnost pravidelně zavádí nové funkce a naopak zase odstraňuje ty, které se příliš neosvědčily nebo zkrátka dělají práci zde méně přehlednou.
reklama

Budou tomu už 2 roky, co firma Google spustila projekt Gmail Labs, což není nic jiného, nežli testovací platforma pro vlastnosti, které si vysnili uživatelé či samotní návrháři Google. Pokud se v této virtuální univerzitě jisté funkce prokážou být praktickými, povýší je Google na plnohodnotné a stálé. Dobrým příkladem je Offline Gmail, jenž garantuje svému majiteli možnost listovat ve své e-mailové historii i bez připojení k síti.

Firma Google právě oznámila, že z Gmail Labs odstranila 5 vlastností, které se při testování příliš neosvědčily, na druhou stranu ale přidává 6 nových na otestování. Rozhodnutí o praktičnosti se změří snadno – jednak se bere do úvahy to, nakolik se daná věc používá a pak také, jaká je na ni odezva mezi lidmi. Mezi odstraněné patří: Muzzle, Fixed Width Font, Email Addict, Location in Signature a Random Signature. Pokud jde o ty nové, tak mezi těmi najdeme v první řadě tu, která se týká novinky jménem Google Hlášky.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru