Google AdWords 3.0 je tu

Reklamní program Google AdWords 3.0 se nese zejména v duchu nového uživatelského rozhraní a přehlednější obsluhy, což má dle Google pomoci ušetřit až 40 % času.
reklama

Google AdWords je reklamní systém v podobě online aplikace, prostřednictvím kterého inzerenti monitorují a spravují své online kampaně. Nabízí reklamu jak ve vyhledávání Google, tak i v obsahové síti Google (ta zasahuje, dle údaje z letošního března, až 73 % uživatelů na celém světě). Systém zahrnuje celou řadu reklamních formátů (včetně textových, grafických a videoreklam) a umožňuje snadné sledování jejich výkonu a zásahu. Na trhu je Google AdWords od roku 2000 a nyní je dostupná v pořadí jeho již třetí verze.

Jak je u upgradů dobrým zvykem, také tato verze přináší inzerentům vylepšené, resp. nové funkce - například "Simulátor nabídek", který umožňuje rozhodovat se efektivněji a přesněji a docílit tak požadovaného výsledku. Na třetí verzi Google AdWords přejdou všichni inzerenti v polovině srpna 2009. Přístup k informacím, grafy výkonu, statistiky vyhledávání, filtry pro zobrazení, rozšíření o lokalitu u zobrazení inzerátu pro jejich vyšší relevanci, i vše další jistě všichni zkušení uživatelé této služby ocení.

Zdroj: Tisková zpráva Google

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru