Google 13. března spustí registraci na konferenci I/O

Google včera na svém oficiálním blogu oznámil, že 13. března otevře registraci pro svou každoroční konferenci I/O, jež se odehraje mezi 15. a 17. květnem v San Franciscu.
reklama

Registrace bude otevřená do té doby, než se prodají všechny lístky. Lidé z akademického prostředí si mohou zakoupit lístky za 300 dolarů, všichni ostatní za ně budou muset dát více než 900 dolarů. Každý kupující musí mít účet na Google+ a Google Wallet. Požadavek na Google Wallet je tento rok nový a předpokládá se, že má pomoci tomu, aby na lístcích lidé nevydělávali (minulý rok byly lístky vyprodány do dvaceti minut a následně se objevovaly na eBay i za cenu převyšující čtyři tisíce dolarů).

Na I/O 2012 Google představil svůj tablet Nexus 7 a mediální přehrávač Nexus Q a Compute Engine. Spolu s nimi byl demonstrován Project Glass, když zaměstnanec Googlu v reálném čase uskutečnil seskok z padáku a nahrával jej pomocí této technologie. Další informace o registraci a možnostech ubytování Google zveřejní ještě před 13. březnem.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru