Gmail zvládá lépe více věcí najednou

Ačkoliv někteří tvrdí, že běžný uživatel multitasking vlastně nepotřebuje (pěkným příkladem budiž platforma Palm OS 5.x), jsme jiného názoru, o to více v době, kdy má nejméně 2 jádra na procesoru pomalu každý druhý smartphone.
reklama

Společnost Google se konečně postarala o jistou drobnou nepříjemnost, kterou mohli majitelé účtů na Gmailu pociťovat: Gmail donedávna nenechal uživatele dělat pohodlně více věcí najednou. Stačilo zároveň psát jeden e-mail a přitom hledat data v jiných a už byl problém, který šlo doposud řešit jen otevřením nových záložek s Gmailem, což nebylo vždy zrovna ideální.

Gmail zvládá lépe více věcí najednou

Díky aktualizované vlastnosti „Nové okno“ (viz obrázek), se ovšem podařilo celou operaci výrazně zrychlit a zpříjemnit. Aktivace je prostá – stačí po 1. březnu znovu načíst okno s Gmailem a máte updatováno. S funkcí je spojeno několik zajímavých klávesových zkratek: Zkuste Shift + klepnutí levým tlačítkem na „Napsat e-mail“ či „Doručená pošta“. Další informace viz zdroj.

Zdroj: Gmail Blogspot

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru