Gmail Tap: pro psaní mailů na mobilech vám postačí už jen dvě tlačítka

Uživatelé Gmailu se mohou těšit na výrazné zjednodušení ovládání mobilní aplikace pro práci s e-maily. Namísto virtuální klávesnice vám postačí už jen dvě tlačítka. Pokud patříte mezi uživatele, které množství tlačítek na klávesnici frustruje, Gmail Tap může být pro vás tím pravým řešením.
reklama

Vývojáři v Google přišli s další zajímavou inovací. Namísto virtuální klávesnice v mobilním telefonu můžete využít Gmail Tap pracující jen se dvěma tlačítky. Základem pro jeho použití je znalost morseovky. Pomocí tlačítek s tečkou a čárkou (plus ještě mezerníku) budete mnohem produktivnější, rychlejší a můžete zároveň se psaním mailu dělat i další činnosti. Speciální rozložení pak umožní psát dvě zprávy najednou - pomocí horní a spodní sady tlačítek s tečkami a čárkami.

Gmail Tap

Jak Gmail Tap vypadá v praxi se můžete podívat na následujícím videu. Není bez zajímavosti, že na Gmail Tap pracuje jeden se vzdálených příbuzných Samuela Morse.

Program bohužel v tuto chvíli není k dispozici pro stažení kvůli velkému zájmu. Google proto doporučuje vrátit se na stránky Gmail Tap až 2. dubna.

Pro všechny, kteří si neuvědomili, jaké je dnes datum, Maxiorel doplňuje: hezkého Apríla!

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Zacinam se bat, ze lidstvo degeneruje... "So many buttons"?

návštěvník

Doporučuji přečíst si ještě jednou poslední větu článku.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru