Gmail přinese nové sociální funkce

Google představí ve svém Gmailu novou funkci, díky které budou mít uživatelé lepší přehled o aktivitách svých přátel. Google včera noviku představil na svém blogu:
reklama

Funkce s názvem People Widget vám přinese obsah od přátel, rodiny a kolegů, ke kterému byste se jinak těžko dostali. Vedle každého e-mailu se vám nyní objeví informace o konverzacích daného člověka na síti Buzz, sdílených dokumentech nebo událostech v kalendáři. Budete mít také rychlý přístup k několika způsobům komunikace s daným člověkem.

I když se o People Widget zatím příliš nemluví, jde o značnou změnu, která by měla uživatele Gmailu nenásilně nutit k tomu, aby více používali Google Apps a sdíleli tak se svými přáteli a známými více informací. Podle oficiálního blogu Googlu se People Widget jednotlivým uživatelům bude začne v Gmailu zobrazovat během dvou týdnů.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru