Gmail přidává vybíračku kontaktů z adresáře

Poštovní schránka Gmail, resp. její webové rozhraní se dočkalo dalšího drobného vylepšení. Při psaní adresy již nemusíte spoléhat jen na paměť a automatické doplnění. Nově je k dispozici seznam s výběrem kontaktů.
reklama

Novou funkci můžete vyzkoušet při psaní nové zprávy jednoduše tím, že klepnete na odkaz To:, resp. v české verzi Gmailu na odkaz Komu:. Tím si zobrazíte nové okno se seznamem všech svých kontaktů:

Výběr kontaktů v Gmailu

Výběr kontaktů v Gmailu

Seznam kontaktů je v Gmailu možné vyfiltrovat podle několika skupin, a to pomocí rozbalovací nabídky nad seznamem. Nechybí ani rychlé prohledávání. Adresy v seznamu do jednotlivých skupin zařadíte jednoduše tím, že se v rozhraní Gmailu přepnete do sekce Kontakty, která je k těmto úkolům určena.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru