Gmail je nepoužívanějším freemailem na světě

Společnost comScore zveřejnila nové statistiky, ze kterých je zřejmé, že e-mail od Googlu konečně v říjnu předstihl Hotmail a stal se světovou jedničkou.
reklama

Gmail měl v říjnu 287,9 milionů unikátních uživatelů zatímco Hotmail "jen" 286,2 milionů. Google již v červenci tohoto roku prohlašoval, že jeho Gmail je nejpoužívanějším freemailem na světě s více než 425 miliony aktivními uživateli. Toto číslo však žádná analytická společnost tehdy nebyla schopná potvrdit. 

Na třetím místě se v říjnu umístil Yahoo Mail s 281,7 miliony aktivními uživateli. Nutno podotknout, že Yahoo Mail je stále jedničkou na trhu ve Spojených státech, kde se na něj v uplynulém měsíci přihlásilo 76.7 milionů uživatelů, zatímco na Gmail jen 69,1 milionů a na Hotmail 35,5 milionů uživatelů. Celkem si však freemaily Gmail, Hotmail i Yahoo v uplynulém měsíci pohoršily. Podle některých spekulací za to může představení Microsoft Outlook a AOL Alto.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru