Operační systémy

Popis

Jaký operační systém používáte a jaký je vám blízký? Pracujete se systémem, se kterým pracovat chcete? Kladete si již několik let trvající otázku zda je lepší okno, tučňák, jablíčko nebo ďáblík? Podělte se o své názory.

Language
Czech

Windows 7 : oznamování o přihlášení k účtu

V dobré vůli jsem zaškrtnul volbu oznamování úspěšných a neúspěšných přihlášení k účtu, ale teď bych to rád vzal zpět, leč nemohu najít to správné dialogové okno. Najde-li se člověk, který umí pomoci, budu mu hodně dlouho vděčný!

Best Regards

Co používá Maxiorel

Před lety jsem začínal s ATARI 800 XE, později přišla 486 SX s MS DOSem, pak Windows 95, WIndows 98, Windows 2000, Windows XP a v současné době vedle xpéček používám také Windows Vista. Kromě operačních systémů od Microsoftu jsem používal BeOS, pro nějž jsem přeložil několik programů do češtiny.

V roce 1997 jsem prvně zaznamenal slůvko Linux a od té doby se kamarádím s různými linuxovými distribucemi. Ve vztahu k nim jsem značně přelétavý, takže konkrétní distribuci, kterou právě používám, tu jmenovat nebudu.

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru