Flickr nyní nabízí 1TB prostoru zdarma

Poté, co se včera objevila zpráva o tom, že Yahoo za 1,1 miliardy dolarů kupuje službu Tumblr, americká společnost vydala velkou aktualizaci pro Flickr.
reklama

Flickr nyní nabízí 1TB prostoru, což zadarmo neseženete u žádné konkurenční služby. Tento prostor stačí u k uložení půl miliardy obrázků ve vysoké kvalitě. Uživatelské prostředí Flickru je po provedených změnách přehlednější a čistší, zmizel především přebytečný text. U každé fotografie je pak tlačítko na sdílení, takže uživatelé mohou jednoduše posílat obrázky na své oblíbené sociální sítě. 

Přibyla i nová funkce slideshow, jež zobrazuje nejhezčí fotografie na Flickeru od jakéhokoli uživatele ve full-screen. Pokud tedy nemáte co dělat, tato funkce vás určitě zabaví. Kromě změn na desktopu Yahoo aktualizovalo i aplikaci Flickru pro Android. Ta je nyní podobná nedávno vydané verzi pro iOS.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru