Firefox pro dotykové rozhraní Windows 8 bude v prosinci

Mozilla vydá verzi webového prohlížeče Firefox určenou pro dotykové uživatelské rozhraní Windows 8 "Modern" v polovině prosince.
reklama

Firefox pro Windows 8 Modern UI bude vydán spolu s desktopovou verzí Firefoxu 26, jež má spatřit světlo světa 10. ledna. Práce na novém Firefoxu mají podle interních dokumentů Mozilly pokračovat až do začátku prosince. Před vydáním finální verze Firefoxu 26 zpřístupní Mozilla verzi svého prohlížeče pro Modern UI ve verzi Aurora a Beta, a to 16. září a 28. října.

Mozilla začala pracovat na Firefoxu pro dotykové rozhraní Windows 8 před více než rokem, přičemž jeho první zkušební verze byla vydána v říjnu 2012. Tehdy Mozilla tvrdila, že se finální verze objeví v lednu 2013, v květnu tohoto roku pak společnost uvedla, že její vývojáři software dokončí mezi říjnem tohoto roku a březnem roku příštího, přičemž nejpravděpodobnějším datem je polovina listopadu.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru