Firefox 3.6 beta slibuje další navýšení výkonu

Pokud vše půjde dle vývojářského rozvrhu, pak bychom se v příštím týdnu měli dočkat první veřejné beta-verze Firefoxu 3.6.
reklama

Jak je u podobných desetinkových navýšení zvykem, verze 3.6 bude opravovat největší chyby 3.5ky. Vše zatím naznačuje tomu, že se mají příznivci Firefoxu na co těšit - minimálně cca 23 % průměrné navýšení výkonu jistě stojí za řeč. Preview release byl testován na platformách XP SP3, Vista SP2 a Windows 7 RTM.

Pokud si položíme nijak třeskutě rychlý Microsoft Internet Explorer 7 běžící na Windows Vista SP2 jako základní výkonový koeficient 1,00, pak se preview beta-verze dostalo na skóre 9,02. To je pěkný výsledek i v porovnání s otestováním posledního stabilního releasu řady Firefox 3.5.3, jenž se pyšní 7,34, resp. 7,81 po vyzkoušení posledního daily buildu 3.5.4.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru