Firefox 3.6 Beta 1 je tu!

Společnost Mozilla v pátek večer uvedla další verzi oblíbeného alternativního webového browseru Firefox. Ta aktuální nese označení 3.6 beta 1 a můžeme ji pro různé OS stáhnout na obvyklých místech.
reklama

Pokud jde o seznam nových funkcí a vlastností, tak Mozilla začala s jejich popisem již v srpnu a následující release se jej do značné míry drží: Podporuje Personas, čili skinování vzhledu. Rozhodně potěšující je i těsnější integrace HTML5 tagů díky které si můžeme dopřát i plnoobrazovkové video díky tagu VIDEO.

Uživatelé se rovněž mohou těšit na svižnější start (konkrétní hodnota zrychlení nebyla uvedna), také renderování HTML stránek bude díky novému enginu Gecko 1.9.2. rychlejší. A jako velmi příjemný bonus vidíme i to, že nás Firefox 3.6 bude upozorňovat na zastaralé plug-iny (nejpoužitelnější zřejmě u věcí typu Flash apod.).

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru