Firefox 3.5 Beta 99 ke stažení aneb "Firefox 3.5 Preview"

Poměrně pravidelné vydávání beta-verzí prohlížeče Mozilla Firefox zčeří po číslovkách 1, 2, 3 a 4 hned číslo 99. Co to značí a copak mají vývojáři za lubem?
reklama

Testovací Firefox řady 3.5 Beta 4 si stáhlo a vyzkoušelo přes 800 000 uživatelů. A právě těm bude určen i Firefox 3.5 Beta 99 označovaný také jako "Firefox 3.5 Preview". Nejprve proč vznikl - jako obvykle od něj tvůrci projektu očekávají co největší odezvu a maximum tipů, jak program dále zlepšit.

A nyní pár slov, proč toto označení. Vývojáři stojící za Mozillou se rozhodli, že stávající release ještě není natolik doladěný, aby mohl nést cedulku Release Candidate (proto ještě jedno testovací Preview), nicméně, i tak je Firefox 3.5 Preview již prý poměrně stabilní na každodenní používání.

Pokud jde o opravené chyby, tak jmenovitě je zmiňováno mnoho bugů týkajících se stability. Taktéž byl poladěn nový JavaScriptový engine a do třetice všeho dobrého se inovací dočkal i kód, který má na starost přehrávání OGG multimédií - videa i hudby.

Zdroj: Lifehacker

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru