Firefox 3 a Mozilla – co je nového?

Koncem roku se objevilo několik zajímavých novinek týkajících se dění okolo prohlížeče Firefox a Mozilla Foundation, která zajišťuje vývoj zobrazovacího jádra použitého nejenom v tomto webovém prohlížeči. Navštívíte-li stránky technické podpory pro prohlížeč Firefox, pak můžete využít novinku Live chat.
reklama

Live Chat pro Firefox

Zprovozněním chatu s technickou podporou Mozilla dokazuje, že i aplikace, které jsou zdarma, mohou být snadno dostupnou technickou podporou zaštítěny. Na Live Chatu najdete nového maskota jménem Foxkeh, který vám sdělí, zda je některý z rádců na druhé straně dostupný.

Myslím, že je pár věcí, které byste o Live Chatu u Mozilly měli vědět:

  • Odpovídat vám budou dobrovolníci, nikoli zaměstnanci Mozilly
  • Domlouvat se budete anglicky
  • Podpora pro další programy se teprve připravuje

Bezpečnostní hlášení

Současný Firefox řady 2.x obsahuje několik chybových a upozorňovacích stránek, připravovaný Firefox 3 bude v současné praxi pokračovat. Ukázku jedné z připravovaných stránek s bezpečnostním hlášením najdete zde.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru