Firefox 20 Nightly build přináší nové možnosti při anonymním surfování

Mozilla vydala Firefox verze 20 Nightly build, který umožňuje při spouštění anonymního okna současně ponechat otevřené i druhé, standardní webové okno. 
reklama

"Jednou z nejžádanějších funkcí, o kterou mají naši uživatelé již dlouho zájem, je možnost otevřít ve Firefoxu nové anonymní okno, aniž by bylo třeba zavřít stávající relaci," napsal na blog Firefoxu Asa Dotzler. "Během uplynulých 19 měsíců jsme pracovali na plánu, jak přepsat náš kód, abychom to uživatelům umožnili," řekl Dotzler. "A já jsem šťastný, že nyní mohu představit první experimentální build Firefoxu, jež tuto funkci má."

Uživatelé Firefoxu si tak nyní mohou při spouštění nového okna, které umožňuje anonymní surfování na internetu, ponechat současně otevřené i druhé (neanonymní) okno. Dříve bylo třeba zavřít celý prohlížeč a zapnout jej znovu v privátním módu. "A nejen to, přidali jsme také velmi žádanou funkci, která umožňuje otevírat v anonymních oknech jednotlivé odkazy," dodal Dotzler. Firefox 20 je nyní dostupný ve verzi Nightly, betaverze se dočkáme v únoru a finální verze na počátku dubna příštího roku. 

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru