Firefox 18 beta přináší podporu Retina displeje

Mozilla vydala novou betaverzi prohlížeče Firefox pro Windows, Mac a Linux, která přináší řadu nových funkcí včetně vylepšeného JavaScriptu a podpory Retina displeje.
reklama

Firefox nyní podle svých tvůrců zpracovává JavaScript mnohem efektivněji, než kdy dříve a uživatelé Macu ocení podporu tzv. Retina displejů od Apple, díky které bude všechno, co uživatel dělá na webu, vizuálně vypadat mnohem lépe (samozřejmě pouze pokud bude použito zařízení s Retina displejem). Ve Firefox 18 beta je také zabudovaná čtečka PDF, která funguje napříč všemi platformami.

Pokud vás zajímá zabezpečení prohlížeče, pak vězte, že Firefox nyní umožňuje zakázat nebezpečný obsah na stránkách zabezpečených HTTPS přes konfigurační menu config:menu. Pokud se chcete podívat na všechny změny, které Firefox 18 beta přináší, podívejte se sem. Stáhnout prohlížeč pak můžete zde.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru