Finální verze Office pro Windows RT bude v listopadu

Microsoft na svém blogu zveřejnil další informace o chystaných Office pro Windows RT včetně data vydání.Společnost potvrdila, že její kancelářský balík optimalizovaný pro procesory ARM bude předinstalovaný na zařízeních s Windows RT, jež budou vydány na přelomu října a listopadu.
reklama

Nepůjde však o finální verzi Office, ale o tzv. preview verzi Office Home & Student, jež obsahují Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Není jasné, proč Microsoft nenainstaluje na zařízení s Windows RT finální verzi Office již nyní, bylo však potvrzeno, že mezi listopadem a lednem (v závislosti na jazyku) obdrží uživatelé bezplatnou aktualizaci přes Windows Update. Po její aplikaci bude preview verze Office pro Windows RT již označována jako„finální“. Office Home & Student 2013 RT poběží pouze na Windows RT a nebudou se prodávat jako samostatný produkt.Podle Microsoftu jsou Office Home & Student 2013 RT založené na Office pro desktopy a nabídnou "velkou většinu" funkcí, jako standardní verze tohoto kancelářského balíku. Chybět budou například funkce založené na ActiveX nebo macra. Microsoft to zdůvodňuje tím, že tablety s Windows RT mají jiné požadavky na bezpečnost, spolehlivost a výdrž baterie.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru