Finální verze ICQ pro Mac OS ke stažení

Dnešním dnem je k dispozici finální verze oblíbeného komunikátoru ICQ i pro počítače s Mac OS. Nově můžete stahovat i betaverzi pro Linux. Obě verze obsahují oblíbené funkce, které znáte z podoby ICQ pro Windows.
reklama

Pokud využíváte propojení ICQ s Facebookem, Twitterem, Flickrem nebo YouTube, nebudete o toto napojení ošizeni ani v Mac OS a Linuxu. Nechybí snadný přístup do historie zpráv, aktualizace stavu ICQ na Facebooku nebo Twitteru, odesílání videa z YouTube během chatu a další.

Verze ICQ pro Mac OS běhá na platformě Adobe Air a je samozřejmě k dispozici včetně češtiny. Po stažení a instalaci ICQ ji jen musíte nastavit.

ICQ pro Mac OS

ICQ pro Mac OS

ICQ pro Mac OS stahujte z www.icq.com/download/mac/cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru