Fennec Alpha 3 pro Windows Mobile je tu

Již jsme si zvykli na četné webové alternativy, pokud jde o stolní prohlížeče. Ovšem výběr mezi těmi mobilními býval obvykle spíše omezenější. Změnit tyto poměry pomáhá také právě uvedený browser Mozilla Fennec pro platformu Windows Mobile.
reklama

Obdobně jako Fennec 1.0 beta 3 určený pro platformu Nokia Maemo nalézající se na některých Nokiáckých modelech, také Mozilla Fennec provede na Windows Mobile několik radikálních změn, úprav a vylepšení. A nutno jedním dechem doplnit, že jde o změny rozhodně k lepšímu.

Máme za to, že si uživatelé zřejmě budou pochvalovat zejména "tile cache rendering system", což je renderovací engine, který má schopnost zapamatovat si již vyrenderovanou část obrazovky. Tj. když budete po již načtené stránce jezdit kurzorem, bude to rychlé, jelikož se nebude HTML stále načítat - přístup je k vidění třeba u Google Maps.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru