Feedback outdoordomanin.cz

Prosím o nějaký stručný feedback co by za to stálo opravit apod. Nejsem žádný zkušený kodér, jen amatér, kterého to baví. :)

outdoordomanin.cz

Profile picture for user Jan Polzer

Něco bych udělal s rychlostí načítání. Je to dost pomalé. 1,5MB obrázek na pozadí taky není to pravé ořechové. Druhá věc, že když se to rychle načte ze serveru, pak to čeká na boxíky z Facebooku a stránka vypadá jako rozházená. Nebylo by lepší dát ten text nahoru a boxík níže, aby hned na začátku nebylo vidět, že tam chybějí a načítají se zpožděně?

návštěvník

Dobrý den, děkuji za reakci. Obrázek na pozadí jsem vyměnil za menší a boxíky jsem přeházel.

Jinak nevím co dál udělat s rychlostí. Stránka se moc měnit nebude, maximálně něco v sekci programy a ceny a vlastně se přidávají je aktuality v archivu. Nevím zda by pomohlo zapnutí cachování a zda to má na tenhle web smysl.

návštěvník

Mám tedy v nastavení vývoj - výkon pozapínat vše co jde? V nastavení webhostingu mohu pro celý účet ještě zapnout moduly Zend OPCache nebo ionCube, ale vůbec netuším k čemu to je...

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru