Facebook začíná prodávat hudbu

Také tato známá sociální síť naskakuje do rozjetého vlaku multimediální revoluce díky faktu, že se zde právě začala v gift shopu prodávat hudba.
reklama

Facebook začal s testováním prodeje fyzického zboží již před několika měsíci a jak se dalo očekávat, šlo o dárkové koše, květiny apod. Facebook Gift Shop však dosud většinou prodával virtuální produkty jako speciální ikonky a jim podobná zkrášlovadla. Ke koupi Facebok giftů bylo a je třeba proměnit si dolárky za kredity - převodní poměr je 1 kredit = 0,1 USD.

Pokud jde o sekci "Music and MP3", tak ta je zaštítěna webem LaLa.com a nabízí solidních 8 milionů songů. A jak jsou skladby oceněny? Cena variuje od 0,1 do 0,99 USD za kus. Osoby, které songy obdrží, si je mohou poslechnout přímo ze své obrazovky News, na webu LaLa.com či hudbu lze i stáhnout do přehrávače. Osoby, kterým naopak skladba nepatří, uslyší jen prvních 30 sekund.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru