Facebook spustil betaverzi služby Questions

Několik milionů uživatelů Facebooku v současné době začíná testovat novou službu Questions. Jakou má šanci na úspěch?
reklama

Facebook po dlouhém vývoji spustil betatestování své nové služby Questions. "Miliony lidí po celém světě se svých přátel každý den ptají na nespočet otázek. Jakou novou hudbu bych si měl poslechnout? Kde dělají nejlepší jídlo ve městě? Jak se nejsnadněji naučím hrát na piano?," napsal Facebook na svůj oficiální blog. "A díky aplikaci Questions je pokládání otázek a hledání odpovědí ještě snazší." K nové službě má zatím přístup jen 1% uživatelů Facebooku, postupem času se k ní však dostanou i ostatní. Questions umožní uspořádávat otázky do skupin tak, aby se objevovaly na příslušných tematicky zaměřených stránkách na Facebooku.

Pokud se pomocí aplikace Questions na něco zeptáte, je to zcela veřejné a odpovědět může kdokoli. To nelze nijak změnit. A navíc se Facebook Questions budou muset prosadit mezi celou řadou podobných konkurenčních služeb jako je třeba Yahoo Answers. Postoje analytiků ke Questions jsou tak zatím spíše chladné. Představitelé nejpoužívanější sociální sítě na světě potvrdili, že pro Questions bude vydána i API.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru