Facebook se stává populárnějším než Google

Podle společnosti comScore lidé ve Spojených státech v srpnu vůbec poprvé trávili více času na Facebooku, než na Googlu.
reklama

Uživatelé internetu v USA na Facebooku v předchozím měsíci strávili více než 41 milionů hodin (9.9% jejich času, který tráví online), zatímco Google využívali „jen“ necelých 40 milionů hodin (9.6% jejich času na internetu). Analytici poukazjí na to, že nejde o žádné velké překvapení - zatímco Facebook nabízí opravdu velké množství akcí, které na něm uživatelé mohou provádět (ať už jde o psaní statusů, hraní her nebo prohlížení fotografií), na Googlu pouze vyhledají co potřebují a jdou pryč.

Přesto však podle statistik Američané na Googlu až doposud trávili nejvíce svého času. "Uživatelé internetu tráví nyní více času prohlížením fotografií a komunikací s přáteli na Facebooku, než čímkoli jiným" píše ve své studii ComScore. Ještě před rokem Američané trávili průměrně dvanáct procent svého času na Googlu a pět procent na Facebooku.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru