Facebook se stal třetí největší stránkou na světě

Facebook v listopadu navštívilo vůbec poprvé více lidí než Yahoo a stal se tak třetí největší stránkou podle návštěvníků na světě.
reklama

Bylo to jen otázkou času a nyní se to opravdu stalo. Facebook přeskočil Yahoo v počtu unikátních návštěvníků a stal se třetí největší webovou stránkou na světě. Vyplývá to z nových dat společnosti Comscore. Facebook přeskočil Yahoo v listopadu, kdy jeho web navštívilo 648 milionů návštěvníků, zatímco Yahoo "pouze" 630 milionů.

Na prvních dvou místech se stále drží Google (970 milionů uživatelů za listopad) a Microsoft (869 milionů uživatelů). Facebook je však velmi rychle dohání - návštěvnost na stránkách Microsoftu roste velmi pomalu a u Googlu spíše stagnuje. Podle expertů se tak první tři pozice v žebříčku v následujících měsících opět obmění. Facebook před třemi měsíci předstihl Yahoo a stal se druhou největší stránkou, na které si uživatelé mohou pouštět videa - hned za Yahoo a před YouTube. Šéfka Yahoo Carol Bartzová pak přiznala, že jednoho dne se Facebook nejspíše stane největším konkurentem její společnosti.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru