Facebook prý umožní uživatelům sdělit svou lokaci

Facebook plánuje integraci nové funkce, díky které budou jeho uživatelé moci do svých statusů integrovat svou aktuální lokaci. Nová funkce, která by se na oblíbené sociální síti měla objevit později v tomto měsíci, do statusu automaticky přidá poznámku o tom, kde se uživatel aktuálně nachází.
reklama

Zahraniční komentátoři upozorňují na to, že funkce bude z obav o ochranu soukromí nejspíše implicitně vypnutá. Předpokládá se však, že ji využije velké procento z více než 400 milionů uživatelů, které Facebook po celém světě má. Co se týče dalších zpráv ohledně Facebooku, portál TechCrunk objevil stránku touch.facebook.com, což má být mobilní verze oblíbené sociální sítě určená pro iPhone a operační systém Android.

Facebook žádné z výše uvedených informací zatím nepotvrdil a jeho mluvčí pouze uvedl: "Na funkci, která určí pozici uživatele, pracujeme už delší dobu, avšak neplánujeme ji představit v blízké budoucnosti. Jakmile to bude aktuální, podělíme se s vámi o podrobnosti."

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru