Facebook představil novou aplikaci Paper

Facebook představil mobilní aplikaci s názvem Paper, jež kombinuje příspěvky od přátel daného uživatele s vybranými články ze "známých webových portálů" ve zcela novém rozhraní.
reklama

Aplikace bude jako první dostupná pro Apple iPhone třetího února. První sekce v aplikaci je tvořena příspěvky od přátel daného uživatele z jeho News Feed, kde uživatel uvid fotografie, videa a delší psané příspěvky. Dále si uživatel bude moci tento obsah "namíchat" články z různých rubrik jako sport, věda nebo světové právy. U každé rubriky budou dostupné články "z menších i větších zdrojů." Základní uživatelské rozhraní se skládá z horní poloviny displeje, kde se bude zobrazovat příspěvek či příběh s obrázkem a druhou sekci pod tím, kde se bude ukazovat několik menších náhledů.

Na jednotlivé náhledy příspěvků bude uživatel moci následně najíždět a zobrazovat je tak celé. Obrázky a videa bude možné zobrazi ve full-screen módu. Paper je první aplikací z dílny Facebook Creative Labs, jež se má zabývat "vývojem nových aplikací pro lidi, kteří se chtějí spojovat a sdílet." Aplikace má být přímým konkurentem Flipboardu. Podívat se na ni můžete zde.

Zdroj: PCW

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru