Facebook App Center bude obsahovat placené aplikace

Facebook následuje společnosti jako Apple a Google a spouští svůj vlastní obchod s aplikacemi s názvem App Center. Vývojáři tak budou moci začít na téměř miliardě uživatelů oblíbené sociální sítě vydělávat.
reklama

Úspěch aplikace bude záviset na řadě různých faktorů. Pokud aplikace dostane pozitivní rating a uživatelé o ni budou mít zájem, bude se v App Centru objevovat na předních příčkách. Aplikace se špatným hodnocením nebo ty, které nebudou splňovat přísné požadavky, zviditelňovány nebudou. Vývojáři budou mít přístup ke všem ukazatelům, podle kterých se jejich aplikace hodnotí. 

Vývojáři by také měli ke každé své aplikaci vytvořit mini stránku, na kterou se uživatelé před jejím stažením budou moci podívat a dozvědět se podrobnosti. Pokud chcete, aby vaše aplikace byla v App Center při jeho spuštění dobře viditelná, měli byste mini stránku vytvořit a zaslat do 18. května. Zatím není jasné, zda aplikace budou moci být i na bázi předplatného - Facebook zmínil pouze to, že vývojáři budou moci stanovit plošnou cenu za stažení programu. Pokud máte zájem o beta program, podívejte se sem. 

Do App Center budou uživatelé moci kromě webu přistupovat jak z Androidu, tak iOS. App Center se uživatelům Facebooku začne zobrazovat v následujících týdnech.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru