ExtraWindows.cz: Nový web pro všechny uživatele

Vydavatelství Extra Publishing dnes spouští ostrý provoz nového internetového magazínu ExtraWindows.cz. Šéfredaktorem se stává Jan Polzer.
reklama

„Pokud vám na internetu chyběl magazín, který se věnuje nejrozšířenějšímu operačnímu systému, vypalování, bezpečnosti, hudbě a videu, jednoduše důležitým a užitečným aplikacím pro Windows, nabízíme vám naši novinku: ExtraWindows.cz,“ sdělil Petr Broža, produktový ředitel Extra Publishing.

„Víme, že drtivá většina uživatelů počítačů má na svém domácím PC, pracovním či studijním notebooku Windows XP nebo Windows Vista. Víme také, které programy, aplikace a nástroje používají. A do třetice víme, jaké programové vybavení by používat měli, popřípadě chtěli.

Našim cílem je tedy poradit jak s Windows a užitečnými programy pracovat, jak vypálit fotky, udělat video, surfovat a bavit se na internetu, sdělit proč některé věci nedělat, neinstalovat, vyhnout se jim, nač si dát pozor, naučit kdy důležité dokumenty či DVD zálohovat, aktualizovat bezpečnostní balíčky, záplatovat Windows a podobně,“ řekl šéfredaktor serveru ExtraWindows.cz, Jan Polzer.

„Server ExtraWindows.cz je logickým pokračováním internetové expanze vydavatelství Extra Publishing. Trio ExtraHardware.cz + ExtraNotebook.cz + ExtraVěci.cz se mění v kvarteto extra serverů, který stojí za to pravidelně navštěvovat. Absolutní zárukou kvality ExtraWindows.cz je šéfredaktor Jan Polzer, autor tisíce článků -- přesně o tom, o čem si chcete číst --,“ doplnil Libor Kříž, obchodní ředitel Extra Publishing.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Libor Kříž, obchodní ředitel, internet, kriz@epublishing.cz,
Pavel Pospíšil, obchodní ředitel, tisk,
pospisil@epublishing.cz

Extra Publishing, s. r. o., je úspěšným a dynamicky rostoucím vydavatelem tištěných (Extra PC, Nejlepší PC rady + návody, Svět, Příroda, Živá historie) a internetových magazínů (ExtraHardware.cz, ExtraNotebook.cz, ExtraVěci.cz, ExtraWindows.cz ad.) v České republice a na Slovensku.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

Super, už jej mám v RSS čtečce :)

návštěvník

Gratuluji k pozici šéfredaktora. Věřím, že si nový server najde své čtenáře a uživatele a že jim bude přínosem.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru