Explorer zlevňuje domény .CZ na 299,- Kč

Provozovatel hostingových služeb a registrátor společnost EXPLORER s okamžitou platnosti snižuje cenu registrace domén CZ o 11 dní dříve, než se očekává plošné zlevňování domén. Nová cena pro koncové zákazníky byla snížena na 299,- Kč (356,- Kč s DPH) za registraci nové domény CZ.
reklama

EXPLORER se stejně jako všichni registrátoři domén připravuje na změnu systému CZ.NICu, správce domén CZ. Změna bude mít vedle technických vylepšení ve výsledku také výrazný vliv na cenu registrace a prodloužení domény. EXPLORER se rozhodl tuto změnu promítnout do svého ceníku ještě před oficiálním termínem. 

Zajímavé je srovnání s rokem 2003, kdy cena registrace domény CZ na 1 rok stála 1600,- Kč, tj. více než pětinásobek ceny, za kterou ji aktuálně můžete u EXPLORERu na stejné období pořídit.“ dodává k nové snížené ceně ředitel společnosti Jan Hájek. 

Snížení ceny je určeno pro všechny, tj. jak pro stávající zákazníky, tak i pro ty nové, kteří se rozhodnou nabídky využít.  

 

Nová cena

Původní cena
Rozdíl

Poplatek za registraci domény .CZ

299,- Kč

549,- Kč
-250,- Kč

                Ceny jso uvedeny bez DPH 19% a jsou platné od 19.9.2007 do odvolání 

Jako bonus k levnější doméně mohou zájemci využít akci Parkování domény zdarma. „Jinými slovy to znamená, že pokud má někdo zájem pouze o doménu bez dalších služeb, jako je email nebo webová prezentace, může ji u Exploreru provozovat zdarma“, dodává k nabídce Jan Hájek. 

Domény je možné registrovat na www.explorer.cz

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru