ESET představil pátou generaci svých bezpečnostních produktů

Společnost ESET vydala pátou generaci svých bezpečnostních produktů, které přinášejí celou řadu nových funkcí.
reklama

Bezpečnostní řešení od ESETu patří mezi ta nejlepší, již několik let po sobě vyhrávají v testech Virus Bulletin VB100 a AV-Comparatives. Nové funkce přináší jak pátá generace populárního antiviru NOD32, tak bezpečnostního balíku Smart Security. Mezi nejzajímavější z nich patří tzv. ESET Live Grid, což je cloudová služba, která porovnává vaše data s daty sto milionů prověřených uživatelů ESETu. Jinými slovy, jde o sdílenou databázi naskenovaných dat od různých uživatelů.

Smart Security 5 pak přináší funkci s názvem "Removable Media Management," jež nabídne nadstandardní ochranu proti nebezpečí vyjímatelných (flash/pevných) disků, kdy je aplikace ihned po jejich připojení proskenuje. Navíc uživatel může jednoduše blokovat nebo povolovat specifické typy zařízení podle různých atributů (výrobce, kapacita atd.). Další funkce s názvem "Advanced Host-based Intrusion Prevision System" (HIPS) zabraňuje systémovým změnám, které mohou udělat škodlivé kódy. HIPS umožňuje nastavit pravidla pro registry, procesy, aplikace a data.

Zajímavou novinkou je také Herní mód, při kterém software ESETu běží ve skrytém módu a uživatele neruší. Pátá generace antiviru NOD32 na jeden rok stojí 999 Kč bez DPH, zatímco ESET Smart Security 5 výjde na 1249 Kč bez DPH.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru