Emgeton Noble: 3G DUAL SIM slide telefon

Bell Technology uvádí na trh nový mobilní telefon Noble. Jde o první slide mobil na světě s s 3G DUAL SIM technologií. Za značkou Emgeton, kterou jistě dobře znáte, stojí společnost Bell technology. Na finálním designu telefou se podílel český návrhář Roman Tubl.
reklama

Čtyřpásmový telefon Emgeton Noble tvoří konstrukce z tvrzených plastů, vysouvací klávesnice, 2,2" TFT LCD QVGA displej s 260 tisíci barvami a rozlišením 240 × 320 bodů. Li-Ion baterie s kapacitou 1 010 mAh by telefonu měla stačit na 10 dní v pohotovostním režimu.

Emgeton Noble

Emgeton Noble

V telefonu najdete přehrávač z Emgeton Cult podporující formáty AMB, MP3, AAC, AAC+, Enhanced AAC+, Windows Audio, Streaming, MP4 Simple Pro, Level 0b, H.263 profile 0/3, Level 45 a H.264 Baseline V1.2 a WMV9. Hudbu lze přehrávat i na pozadí. Nechybí ekvalizér a podpora karet microSD.

Emgeton Noble

Emgeton Noble

V telefonu dále najdete 3G modem, dva fotoaparáty Flexaret (přední 0,3 Mpx a zadní 2 MPx), podporu Bluetooth, USB a Javu J2ME 2.06. Doporučená prodejní cena je 7 990 Kč.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru