Embarcadero ToolCloud uveden

Společnost Embarcadero právě uvedla nástroj Embarcadero ToolCloud, který zrychluje a zjednodušuje přístup k softwarovým nástrojům, jež vývojáři aplikací a správci dat potřebují ke své práci.
reklama

Firma tvrdí, že zároveň s tím se snižují náklady a zkracuje potřebný čas na správu licencí softwarových nástrojů. V kostce řečeno, jedná se o odlehčený serverový software pro podnikové sítě, který administrátorům umožňuje centrálně spravovat nástroje Embarcadero, nastavovat i zajišťovat licenční politiku a přidělovat i dodávat nástroje prostřednictvím sítě jednotlivým uživatelům.

Embarcadero ToolCloud nově podporuje DBArtisan, ER/Studio, Rapid SQL, Delphi, C++Builder a ostatní. A jaké plynou z jeho nasazení výhody? Díky funkci InstantOn lze nástroj okamžitě spustit i bez předchozí instalace, konfliktů knihoven apod. O licencích je zde veden kvalitní výkaz a jsou navíc i centrálně spravovány. ToolCloud podporuje různé verze, takže uživatelé mohou využívat i více verzí stejného nástroje najednou.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Embarcadero Technologies

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru