Embarcadero představuje Delphi a C++ Builder v edici Starter

Společnost Embarcadero představila levnější varianty svých velkých vývojových nástrojů. Nástroje Delphi Starter a C++ Builder Starter jsou určeny kutilům, studentům a rozvojovým zemím.
reklama

Delphi je známý vývojářský nástroj založený na programovacím jazyku Object Pascal, C++ Builder vám zase umožňuje rychlý vstup do světa vývoje aplikací pomocí jazyků C/C++. Součástí edicí Starter jsou 32bitový kompilátor, knihovna vizuálních komponent VCL, přes 120 internetových protokolů a norem, nebo IDE Insight nabízející rychlejší ovládání.

V rámci jedné podnikové sítě je možné provozovat maximálně pět licencí C++ Builder Starter a Delphi Starter. Zisk z prodeje produktů vytvořených v těchto nástrojích nesmí přesáhnout 1000 USd za rok, v opačném případě je nutné přejít na některou z edicí Professional, Enterprise nebo Architect.

Cena jedné licence pro C++ Builder Starter nebo Delphi Starter je 4960 Kč. Ze starších verzí Turbo a z konkurenčních nástrojů je možné upgradovat za 3720 Kč. Ceny jsou bez DPH.

Další informace o těchto produktech najdete na následujících odkazech:

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru