EET zcela zdarma? Mrkněte na eet free

V nabídce levných online řešení pro vystavování účtenek EET se objevila aplikace nabízející toto zcela zdarma. Po bezplatné registraci můžete ihned vystavit účtenku online, odeslat ji zákazníkovi e-mailem, vytisknout na A4 nebo na klasický bloček.
reklama

Zmíněnou aplikace najdete na adrese www.eet-free.cz. K nastavení potřebujete pouze údaje o své firmě nebo své podnikatelské činnosti a příslušná data od finančního úřadu. EET Free pak automaticky nastaví zbytek.

Při samotném vystavování dokladu zadáváte pouze částku platby, čímž je docíleno maximální jednoduchosti. Platbu lze vykázat i ve speciálním režimu (jako jsou vratky, poukazy, použité zboží atd.).

EET FREE

V případě, že jen samotná částka vám nestačí, pak už musíte sáhnout po jiném a placeném řešení. Výrobce samozřejmě tak nějak počítá, že se vám EET Free zalíbí a zvolíte jeho placené řešení.

Pokud je pro vás EET aktuální, doporučuji na tuto aplikaci alespoň kouknout. Funguje jak v počítači, tak na chytrých telefonech nebo tabletech jako responzivní web.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru