EET zcela zdarma? Mrkněte na eet free

V nabídce levných online řešení pro vystavování účtenek EET se objevila aplikace nabízející toto zcela zdarma. Po bezplatné registraci můžete ihned vystavit účtenku online, odeslat ji zákazníkovi e-mailem, vytisknout na A4 nebo na klasický bloček.

Reklama

Zmíněnou aplikace najdete na adrese www.eet-free.cz. K nastavení potřebujete pouze údaje o své firmě nebo své podnikatelské činnosti a příslušná data od finančního úřadu. EET Free pak automaticky nastaví zbytek.

Při samotném vystavování dokladu zadáváte pouze částku platby, čímž je docíleno maximální jednoduchosti. Platbu lze vykázat i ve speciálním režimu (jako jsou vratky, poukazy, použité zboží atd.).

EET FREE

V případě, že jen samotná částka vám nestačí, pak už musíte sáhnout po jiném a placeném řešení. Výrobce samozřejmě tak nějak počítá, že se vám EET Free zalíbí a zvolíte jeho placené řešení.

Pokud je pro vás EET aktuální, doporučuji na tuto aplikaci alespoň kouknout. Funguje jak v počítači, tak na chytrých telefonech nebo tabletech jako responzivní web.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář