E-kniha Design stránek v Drupalu zdarma ke stažení

Tvoříte a upravujete témata vzhledu v Drupalu? Pak vám možná přijde tento stručný průvodce. Najdete v něm odpovědi na řadu často kladených dotazů.
reklama

E-kniha Design stránek v Drupalu nabízí jedenáct stránek tipů sestavených formou otázek a odpovědí ke tvorbě témat, ale i k další problematice související s Drupalem.

Autorem této e-knihy je jeden ze čtenářů webu Maxiorel.cz, Miroslav Špaňko, který se rozhodl podělit se s ostatními o své zkušenosti. Knihu dáváme k dispozici bez redakčních úprav v původním znění i formátu ODT. Pokud nemáte Microsoft Word 2007 nebo OpenOffice.org, které s tímto formátem pracují, stáhněte si převedenou podobu této e-knihy o Drupalu ve formátu PDF.

Webové stránky autora knihy najdete na adrese www.sionpolit.cz.

Příloha Velikost
e-kniha_drupal.odt 46.13 KB
e-kniha-drupal.pdf 234.11 KB
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru