Duarlander aneb vydělávejte si betatestováním aplikací pro Android OS

Fragmentace androidí platformy je vážný problém. Už tu máme 3 verze a přes 25 komunikátorů od více než 10 značek. Také tu však je několik poskytovatelů aplikací a distribučních kanálů. Za této situace se jeví sjednocení betatestingu jako docela dobrý nápad.
reklama

Na internetu je k nalezení nová komunita jménem Duarlander, která si vzala za svůj neobvyklý cíl. Betatesting aplikací je v ní placen z poplatků pocházejících z kapes všech zde registrovaných členů. Developer sem zkrátka odešle svoji aplikaci (.APK) a zaplatí částku 100-250 USD, jež je obratem redistribuována mezi betatestery.

Pokud se zde uživatel chce zapsat jako tester, je nutno specifikovat, jakou verzi OS a zařízení má. Za každý betatest si lze vydělat i 10 USD. Jelikož se jedná spíše o malou službu, je nastavena maximální povolená částka za jeden betatest na 15 USD. Tak či onak, uživatelé s neobvyklými zařízeními budou zřejmě více „v kurzu“.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru