Drupal.com v novém kabátě

Webové stránky Drupal.com, komerční to prezentace redakčního systému Drupal, dostaly po letech nový grafický kabát. Změna je skutečně zásadní.
reklama

Používáte redakční systém Drupal? Pak asi víte, že systém samotný, jednotlivé moduly, témata, dokumentaci a rozsáhlé diskuzní fórum najdete na adrese www.drupal.org. Kromě ní však tvůrce Drupalu Dries Buytaert provozuje i web na adrese www.drupal.com. Jaký je v nich rozdíl?

Donedávna jste na adrese drupal.com mohli najít pouze zmínku o tom, že informace o Drupalu najdete na drupal.org, a logo Drupalu, druplicon.

Od nynějška běží na drupal.com prezentace Drupalu - velmi jednoduchá, s minimem informací a odkazy na portál drupal.org.

Podrobnosti ke spuštění nového webu najdete v Driesově příspěvku Drupal.com refresh launched.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru