DrupalCamp Prague 09

Na konci října se v Praze uskuteční mezinárodní setkání Drupalistů ze Střední a okolní Evropy. Za akcí stojí komunita okolo českého webu Drupal.cz. Potvrďte svou účast, zbývá posledních 172 volných míst.
reklama

Setkání s názvem DrupalCamp jsou pořádána po celém světě. Letošní pražská akce by místním příznivcům Drupalu měla trošku blíže představit mezinárodní komunitu - alespoň takový je cíl pořadatelů.

DrupalCamp Prague 2009 se koná 31. 10. a 1. 11. 2009 v Praze, v přednáškové hale na Karlově náměstí. Vstup je zdarma, konkrétní seznam přednášek bude k dispozici zhruba v půlce měsíce.

Podrobnosti najdete na adrese www.drupalcamp.cz - nezapomeňte se přepnout na češtinu tlačítkem vlevo.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru