Drupal a WordPress sbírají ceny

V rámci letošního ročníku bruselské akce "CIOnet Annual Top Event" byly uděleny i dvě nadmíru zajímavé ceny - jedna byla určena autorovi Drupalu a druhá CMS WordPress.
reklama

Pan Dries Buytaert, zakladatel společnosti Acquia a autor Drupalu, byl v těchto dnech oceněn od CIOnet Advisory Board cenou „CIOnet Innovation Award 2009“. Dotyčný cenu dostal především za mimořádný úspěch CMS Drupal, inovativní přístup k jeho vývoji a přínos pro open source komunitu. Četných poklon se autorovi dostalo i ze strany dalších CIO a IT manažerů viděných na akci CIOnet Annual Top Event.

Pokud jde o kategorii „2009 Open Source CMS Awards“, tak zde si cenu „Overall Best Open Source CMS Award“ odnesl CMS WordPress. Pro tým stojící za produktem je to velké překvapení, jelikož minulé roky WordPress nebyl ani v Top Five. Vůbec bychom mohli konstatovat, že je v poslední době WordPress stále populárnější – za Drupalem zůstal v závěsu jen o malý kousek.

Zdroj: Tisková zpráva Acquia a Blog WordPress.org

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru