Drupal Drag Drop Builder pomůže s naklikáním layoutu stránky

Patříte mezi uživatele, kteří by si rádi naklikali rozvržení prvků na stránce s Drupalem přímo z administrace dané stránky? Chcete si rozdělit text na více sloupců a vložit do nich videa, obrázky a další obsah? To vše s reponzivní podporou Bootstrapu? Pak byste se měli podívat na modul Drupal Drag Drop Builder.

Reklama

Dnes ráno mi do e-mailu přistála zajímavá zpráva o tom, že byl uvolněn modul Drupal Drag Drop Builder. Jeho integrace do Drupalu 7 je velice jednoduchá. Zapnete jej a poté přidáte k libovolnému typu obsahu políčko, které vytváří tento modul.

Toto přidané políčko zajistí, že v editaci uzlu daného typu obsahu se pak objeví odkaz pro přidání nového rozložení prvků. Vyberete si například tři sloupečky v počítačovém zobrazení, přičemž na mobilu je ponecháte pod sebou. Následně do nich vložíte obsah: textové prvky s vizuálním editorem, obrázky, videa atd.

Vše si můžete prohlédnout v akci na následujícím videu:

Modul Drupal Drag Drop Builder je placený, ale tipuji, že pokud někdy budete placené moduly pro Drupal pořizovat, tento bude jedním z nich. Obecně nákup na CodeCanyonu mohu doporučit, nikdy jsem s tím ještě neměl problém.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář