Drupal Drag Drop Builder pomůže s naklikáním layoutu stránky

Patříte mezi uživatele, kteří by si rádi naklikali rozvržení prvků na stránce s Drupalem přímo z administrace dané stránky? Chcete si rozdělit text na více sloupců a vložit do nich videa, obrázky a další obsah? To vše s reponzivní podporou Bootstrapu? Pak byste se měli podívat na modul Drupal Drag Drop Builder.
reklama

Dnes ráno mi do e-mailu přistála zajímavá zpráva o tom, že byl uvolněn modul Drupal Drag Drop Builder. Jeho integrace do Drupalu 7 je velice jednoduchá. Zapnete jej a poté přidáte k libovolnému typu obsahu políčko, které vytváří tento modul.

Toto přidané políčko zajistí, že v editaci uzlu daného typu obsahu se pak objeví odkaz pro přidání nového rozložení prvků. Vyberete si například tři sloupečky v počítačovém zobrazení, přičemž na mobilu je ponecháte pod sebou. Následně do nich vložíte obsah: textové prvky s vizuálním editorem, obrázky, videa atd.

Vše si můžete prohlédnout v akci na následujícím videu:

Modul Drupal Drag Drop Builder je placený, ale tipuji, že pokud někdy budete placené moduly pro Drupal pořizovat, tento bude jedním z nich. Obecně nákup na CodeCanyonu mohu doporučit, nikdy jsem s tím ještě neměl problém.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru