Drupal 8.0.0 přijde 19. listopadu 2015

O tom, kdy vyjde finální verze Drupalu, jsme slyšeli zaručených informací v uplynulých letech spoustu. Nyní snad máme tu poslední, která se vyplní. Drupal 8.0.0 přijde 19. listopadu 2015. Informuje o tom Gábor Hojtsy na Drupal.org.
reklama

Na základě úspěšných RC vydání se zdá, že vývoj Drupalu 8.0.0 (všimněte si nového číslování) spěje do finále a proto se tým vývojářů okolo drupalovského jádra rozhodl oznámit datum vydání finální verze tohoto redakčního systému.

Vývojáři a překladatelé jsou vyzýváni k vydání nových verzí modulů a témat kompatibilních s touto řadou a k dokončení překladů. Fanoušci pak k uspořádání oslav.

Další info v oficiálním oznámení.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

A ja se zas tesim na, doufam, ze uz brzke vydani vasi knihy - Drupal 8 :D

Profile picture for user Jan Polzer

Jakmile bude komplet čeština, což doufám zároveň s vydáním finálního Drupalu 8, budu moci knihu dopsat a předat vydavateli.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru