Drupal 6.11, 5.17 a další opravy

Vyšla nová opravná verze redakčního systému Drupal doplněná o bezpečnostní aktualizace některých rozšiřujících modulů. Drupal 6.11 a Drupal 5.17 nepřinášejí žádné nové funkce, pouze opravují středně kritickou chybu umožňující provést XSS útok.
reklama

Z dalších bezpečnostních oprav tu máme různě kritické aktualizace pro moduly Fivestar, Node Access User Reference, News Page a Exif. Problémy jsou klasické - XSS a SQL injektáž.

Zde jsou odkazy na stažení oprav:

Další informace viz Drupal 6.11 and 5.17 released

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru