Drupal 6 RC1

Další krok k uvolnění finální šesté verze redakčního systému Drupal představuje uvolnění Drupal 6 RC1. Přináší řadu oprav chyb, které se objevily v předchozích betaverzích a má zmraženy řetězce pro překlad. To v praxi znamená, že lokalizátoři se mohou pustit do práce bez obav, že se texty pro překlad ještě budou měnit.
reklama

V oficiálním oznámení najdete vedle odkazů ke stažení také informace o současných chybách (se svým hlášením můžete přispět také) a datu vydání finální verze Drupalu 6. Lépe řečeno, najdete zde opět informaci o tom, že přesné datum vydání Drupalu 6 ještě známo není. Finální verze se objeví poté, co budou odstraněny všechny kritické chyby a žádné další se během vydání následující RC verze už neobjeví.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

jen chci upozornit, že chyby se objevily, nikoli objevili

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru