Dropbox umožní propojení firemních a osobních účtů

Dropbox již brzy spustí novou funkci, která uživatelům konečně umožní propojit na jakémkoli zařízení jejich pracovní a osobní účty.
reklama

Uživatel se nebude muset přihlašovat nebo přepínat mezi účty, avšak uvidí oba účty jako adresáře na jedné obrazovce ve všech verzích Dropboxu. Společnost poprvé oznámila práce na nové funkci v listopadu. Podle The Verge Dropbox nedávno odeslal uživatelům Dropboxu pro Business email, podle kterého funkce bude spuštěna devátého dubna. "Je opravdu příjemné mít domácí a firemní obsah na jednom místě," uvedl zakladatel Dropboxu Drew Houston s tím, že nová funkce věci zjednoduší.

Dropbox tvrdí, že jeho služby používá více než 4 miliony firem a 200 milionů jednotlivců. Služba však čelí tvrdé konkurenci od Google Drive, Microsoft SkyDrive a dalším podobným řešením. Google jen nedávno drasticky snížil cenu své Google Drive - 1 TB místa je nyní dostupný jen za deset dolarů měsíčně. Dropbox naproti tomu za 500 GB stále účtuje padesát dolarů měsíčně.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru