Doživotní navigace od ROUTE 66 pro všechny telefony Samsung Wave

Route 66 ve spolupráci se společností Samsung v létě uvedla doživotní navigaci Samsung LBS pro telefony Samsung Wave (GT-S8500). Nyní se tato nabídka rozšiřuje na celou řadu dalších telefonů rodiny Samsung Wave.
reklama

Uživatelé mobilní navigace Samsung LBS mohou po uplynutí třicetidenní zkušební verze upgradovat za cenu od 29,99 euro na doživotní licenci (míněno životností telefonu) pro tuto navigaci, přičemž získají zdarma roční aktualizaci míst s rychlostními radary v ceně 5,99 euro.

Nová nabídka platí pro všechny majitele telefonů Samsung Wave (GT-S8500), Samsung Wave II (GT-S8530), Samsung Wave575 (GT-S5750) a Samsung Wave723 (GT-S7230E). Akce platí do 30. června 2011.

Další informace získáte na webu 66.com (v češtině).

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru