Downloady aplikací pro smartphony se zvýší do roku 2014 cca 3x

Tak jako roste celý sektor smartphonů, chytrých mobilů a komunikátorů, identicky se zvětšuje i patřičný trh se softwarem. A i další roky poroste opravdu raketově.
reklama

PDA jako taková příliš úspěšná nebyla a nikdy neopustila řady fanoušků, není proto divu, že byla jejich oblast po čase asimilována komunikátory. Zato smartphonům se daří díky své provázanosti s mobilními telefony skutečně mimořádně. A aby toho nebylo málo - navzdory ekonomické krizi pro ně celosvětově poroste počet downloadů všemožných aplikací a her.

Konkrétní číslo uvedl Vikrant Gandhi, analyzátor u marketingové firmy Frost & Sullivan. Jde mimochodem o stejného člověka, jež napsal knihu "An Insight into the U.S. Smartphone Application Storefront Market". Konkrétně by si příslušný trh měl polepšit z dnešních zhruba 2 miliard downloadů na asi 6,67 miliard. Jen Apple se svým App Store již podílí na celé hodnotě cca 1 miliardou downloadů.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru